KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 10905096
nr 1090 5096
Woldemar Tank
(1903-1997), Sverige
Teckning, Woldemar Tank (1903-1997), Porträtt, signerad. - 86, 40x33
Kondition: skadad
Woldemar Tank, svensk målare född 1903, död 1997.
Utrop:
800 kr
måndag 20 februari 2017
kl 19:27:03